Kancelaria Radców Prawnych  |  telefon: 42 698 09 09 | 90-418 Łódź|kancelaria@kacprzyk-bojaryn.pl

Szkolenie – “Plusy i minusy prowadzenia działalności gospodarczej w formie sp. z o.o.”

Plusy i minusy prowadzenia działalności gospodarczej w formie …

Zastanawiasz się czy sp. z o.o. jest dla Ciebie odpowiednia? Chcesz się dowiedzieć czy w ten sposób chronisz swój prywatny majątek? Zapraszamy na szkolenie dla przedsiębiorców, którzy zastanawiają się czy przekształcić się w sp. z o.o. a także dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą i szukają bezpiecznej formy jej prowadzenia. Spotkaj się z nami 21 lutego w Business Linku w Łodzi, przy ul. Narutowicza 34. Wszystkich chętnych zapraszamy na: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/lodz/szkolenie-plusy-i-minusy-prowadzenia-dzialalnosci-gospodarczej-w-formie-sp-z-oo-148263/Dowiesz się praktycznych rzeczy związanych z założeniem sp. z o.o., plusów i minusów związanych z jej prowadzeniem. Po spotkaniu z nami będziesz wiedział czy jest to forma odpowiednia dla Ciebie.

Opublikowany przez Kancelaria Radców Prawnych Kacprzyk Bojaryn na 9 lutego 2017

 

Zastanawiasz się czy sp. z o.o. jest dla Ciebie odpowiednia? Chcesz się dowiedzieć czy w ten sposób chronisz swój prywatny majątek? Zapraszamy na szkolenie dla przedsiębiorców, którzy zastanawiają się czy przekształcić się w sp. z o.o. a także dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą i szukają bezpiecznej formy jej prowadzenia.

Spotkaj się z nami 21 lutego w Business Linku w Łodzi, przy ul. Narutowicza 34.

Wszystkich chętnych zapraszamy na EVENEA.

Dowiesz się praktycznych rzeczy związanych z założeniem sp. z o.o., plusów i minusów związanych z jej prowadzeniem. Po spotkaniu z nami będziesz wiedział czy jest to forma odpowiednia dla Ciebie.

2017-05-09T19:12:58+00:00 Luty 9, 2017|