Kancelaria Radców Prawnych  |  telefon: 42 698 09 09 | 90-418 Łódź|kancelaria@kacprzyk-bojaryn.pl

Szkolenie dla przedsiębiorców – BEZPIECZNA UMOWA NAJMU.

Bezpieczna umowa najmu

Czy prowadzisz firmę zajmującą się wynajmem lokali użytkowych? Czy chciałbyś dowiedzieć się w jaki sposób robić to bezpiecznie? Przyjdź na szkolenie dla przedsiębiorców: BEZPIECZNA UMOWA NAJMU.Co zyskasz jak przyjdziesz na szkolenie?1. Dowiesz się jak w całości przerzucić na najemcę koszty windykacji.2. Będziesz wiedział jak wykorzystać zastaw ustawowy na rzeczach najemcy.3. Uzyskasz wiedzę, dzięki której zmniejszysz ryzyko finansowe swojej działalności, a zawierane przez Ciebie umowy najmu będą dla Twojej firmy bezpieczne.Spotkajmy się 25 kwietnia 2017 roku, we wtorek, w Business Linku w Łodzi przy ul. Narutowicza 34.Szkolenie rozpoczyna się o 9:00, ale przyjdź kwadrans wcześniej, żeby poznać innych przedsiębiorców i wypić dobrą kawę.Spotkanie zakończy się o godzinie 11:00.Bilety na szkolenie kupisz klikając w ten link: https://bezpiecznaumowanajmu.evenea.pl/.

Opublikowany przez Kancelaria Radców Prawnych Kacprzyk Bojaryn na 17 kwietnia 2017

 

Czy prowadzisz firmę zajmującą się wynajmem lokali użytkowych? Czy chciałbyś dowiedzieć się w jaki sposób robić to bezpiecznie? Przyjdź na szkolenie dla przedsiębiorców: BEZPIECZNA UMOWA NAJMU.

Co zyskasz jak przyjdziesz na szkolenie?

  • Dowiesz się jak w całości przerzucić na najemcę koszty windykacji.
  • Będziesz wiedział jak wykorzystać zastaw ustawowy na rzeczach najemcy.
  • Uzyskasz wiedzę, dzięki której zmniejszysz ryzyko finansowe swojej działalności, a zawierane przez Ciebie umowy najmu będą dla Twojej firmy bezpieczne.

Spotkajmy się 25 kwietnia 2017 roku, we wtorek, w Business Linku w Łodzi przy ul. Narutowicza 34.

Szkolenie rozpoczyna się o 9:00, ale przyjdź kwadrans wcześniej, żeby poznać innych przedsiębiorców i wypić dobrą kawę.

Spotkanie zakończy się o godzinie 11:00.

Bilety na szkolenie kupisz klikając w ten link: bezpiecznaumowanajmu.evenea.pl.2017-05-11T16:26:39+00:00 Kwiecień 17, 2017|