Kancelaria Radców Prawnych  |  telefon: 42 698 09 09 | 90-418 Łódź|kancelaria@kacprzyk-bojaryn.pl

BLOGI

Grupy, do których w szczególności kierujemy naszą ofertę.

BLOGI 2017-05-09T13:16:12+00:00

NASZE BLOGI

Marta KacprzykAutorka bloga prawnikofinansach.pl
Piszę bloga, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem prawno-biznesowym.

W blogu będę poruszać kwestie związane z finansami w umowach oraz inne kwestie ze styku prawa i finansów. Pojawią się m. in. wpisy dotyczące obligacji, kredytów we frankach, polisolokat, podatków oraz zabezpieczeń płatności widzianych oczami prawnika.

Stereotyp mówi, że prawnik zabija biznes. Ja chcę pokazać, że prawnik może go doskonale rozumieć. Mam nadzieję, że dzięki mojemu blogowi, Ty zrozumiesz prawo.

Moim marzeniem świeżej blogerki jest, by blog inspirował. Inspirował do świadomego szacowania ryzyka i podejmowania decyzji na styku prawa i finansów – prawnikofinansach.pl

Magdalena BojarynAutorka bloga karaumowna.pl
Każdy z nas prowadząc własny biznes codziennie zawiera umowy. To są te najzwyklejsze umowy, kiedy kupujemy ulubioną prasę rano w kiosku lub idziemy na kawę z przyjaciółmi w sobotnie popołudnie albo kiedy robimy zakupy biurowe dla firmy lub jedziemy w podróż służbową. Są też te poważniejsze, od których zależy rozwój Twojej firmy.

O ile niesmaczna kawa czy kiepski papier do drukarki nie są w stanie zachwiać równowagą Twojego przedsiębiorstwa, o tyle źle skonstruowana i błędnie wyegzekwowana umowa dostawy bądź umowa o roboty budowlane (tu możesz wstawić jakiekolwiek umowy które są źródłem biznesu w Twojej firmie) może nie tylko nie przynieść oczekiwanego zysku ale spowodować dodatkowe straty.

Dlatego prowadzę tego bloga. Po to aby ułatwić Ci prowadzenie Twojej firmy. Wierzę w to, że dzielenie się wiedzą i doświadczeniem to podstawa relacji między ludźmi w biznesie. Chcę pomóc Ci być skutecznym w zawieraniu i egzekwowaniu umów z Twoimi kontrahentami – karaumowna.pl.